Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
BATE | 1 - 0 | Dinamo Brest | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Slavia | 1 - 0 | BATE | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
BATE | 2 - 0 | Slavia | View events | |
Aggr. | BATE | 2 - 1 | Slavia | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 0 | Shakhtyor Soligorsk | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 4 - 2 | Dinamo Brest | View events | |
Aggr. | Shakhtyor Soligorsk | 4 - 4 | Dinamo Brest |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Monday | |||||
FT
|
Dnyapro | 0 - 3 | Slavia | ||
Sunday | |||||
FT
|
Slavia | 3 - 0 | Dnyapro | ||
Aggr. | Slavia | 6 - 0 | Dnyapro | ||
Monday | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 0 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | View events | |
Saturday | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 2 - 0 | Torpedo BelAZ | View events | |
Aggr. | Shakhtyor Soligorsk | 3 - 0 | Torpedo BelAZ | ||
Monday | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 1 - 2 | BATE | View events | |
Saturday | |||||
FT
|
BATE | 3 - 2 | Dinamo Minsk | View events | |
Aggr. | BATE | 5 - 3 | Dinamo Minsk | ||
Tuesday | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 0 - 0 | Isloch | View events | |
Sunday | |||||
FT
|
Isloch | 0 - 0 | Dinamo Brest | ||
Aggr. | Isloch | 0 - 0 | Dinamo Brest |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 2 - 3 | Isloch | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Dinamo Minsk | 3 - 1 | Gomel | View events |
Saturday | ||||
FT
|
BATE | 8 - 1 | Torpedo | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Dinamo Brest | 3 - 1 | Minsk | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Naftan | 1 - 4 | Torpedo BelAZ | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Dnyapro | 2 - 1 | Slutsk | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Slavia | 3 - 1 | Vitebsk | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 1 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 3 | Vitebsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Smolevichy | 0 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Sputnik | 2 - 5 | BATE | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Granit | 0 - 2 | Dinamo Minsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Baranovichi | 1 - 7 | Torpedo BelAZ | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Naftan | 2 - 1 | Neman Grodno | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Smorgon | 1 - 4 | Gomel | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 3 - 0 | Gorodeya | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Krumkachy | 1 - 3 | Slavia | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Volna | 1 - 3 | Dnyapro | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Ruh Brest | 0 - 1 | Dinamo Brest | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Arsenal | 0 - 6 | Energetik-BGU | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Oshmyany | 1 - 3 | Isloch | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Belshina | 1 - 3 | Minsk | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Lida | 3 - 3 | Slutsk | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Kletsk | 2 - 7 | Torpedo | View events |